Kleine Rhapis excelsa palmpjes voor in de huiskamer.
Hoogte (incl. pot)
65
Kweekpot
12
€ 1699incl. BTW
Bloempot nodig?
De diameter van een bloempot voor deze Rhapis Excelsa dient 13 - 18 cm te zijn. Deze pot-plant verhouding is niet alleen mooi, maar maakt ook de verzorging makkelijker. Extra substraat kan namelijk meer vocht vasthouden.
Deze kamerplant heeft het minste zonlicht nodig van alle kamerplanten. Je kunt de Rhapis op een schaduw standplaats zetten.
Water geven
De grond van een palm dient altijd vochtig te zijn, zonder dat de palm met zijn wortels in het water staat. Op een donkere standplaats zal deze palm niet veel water nodig hebben.
Je bestelling wordt zorgvuldig verpakt voor verzending
Jouw planten zijn uitstekend beschermd tijdens transport in een op maat gemaakte doos. De kamerplanten worden netjes rechtopstaand vervoerd, de kans op schade is hierdoor vele malen kleiner dan vervoer met een normale personenauto.